Про нас

Наша майстерня YoyToy доволі молода, проте вже близько року ми втілюємо в реальність Ваші мрії. Ми молода, енергійна команда, котра щодня докладає благато зусиль, щоб задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Робота з фанерою є доводолі клопіткою: вона вимагає зосередженості, вправності, послідовності та використання невичерпного ресурсусу-енергії, однак, наші майстри з любов`ю виготовлять для Вас виріб за індивідуальним макетом в найкоротший термін.

Нашою метою є формування та забезпечення позитивної екологічної безпеки життєдіяльності людини.

Чому Ви повінні обрати саме нас? Тому що ми надаємо якісну продукцію за помірною ціною. Виготовляємо вироби тільки за сучасними макетами. Тільки у нас можливе виготовлення об`ємного замовлення за один робочий день. Наші вироби завжди відповідають очікуванням. У нас Ви можете знайти сезонні акціії, розпродажі та знижки. Надаємо консультацію та готові приймати замовлення 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Найбільшою похвалою та досягненням для нас є Ваші щасливі очі та позитивні відгуки. Ви-частинка нас! Дякуємо, що залишаєтесь з нами.


З повагою, колектив майстерні YoyToy.